Kapat
Duyurular
Heni bir duyuru yok.

Mardin Web Tasarım Profesyonel Kodlama

TEKNOROVA14 Nisan 2020

Bu sayfayı ziyaret ediyorsanız muhtemelen bizleri Mardin’den aradınız ve büyük ihtimalle web tasarım yaptırmayı düşünüyorsunuz? Baştan söylemeliyiz, doğru adrestesiniz, profesyonel ellerdesiniz, Teknorova‘dasınız. Neden mi?

Çünkü Teknorova olarak Türkiye ve Avrupa dahil 700’den fazla müşteriye web tasarım konusunda profesyonel çözümler sunduk.

Web Tasarım nedir, nasıl yapılır eminiz ki bilginiz vardır ama eğer verdiğiniz paranın karşılığını almak istiyorsanız bize 2 dakika kulak verin 🙂

Kısaca Web Tasarım nedir değinmek isteriz:

Web tasarım, sizin adeta internetteki dükkanınız, ofisiniz ve markanızın görünen yüzüdür. Müşterilerimizi iş yerlerimizde nasıl samimi karşılıyorsak ve onlara güler yüz gösteriyorsak, web sitemizde de onlara aynı memnuniyeti yaşatmak zorundayız. Bu kullanıcı deneyimini müşterilerinize yansıtmanın en iyi yolu ise sitenizin hızlı olmasından ve hatasız çalışmasından geçer. Müşterilerimizi asla bekletmek veya açılmayan bir sayfamıza yönlendirmek istemeyiz…

Web tasarımı oluşturan parçalar nelerdir?

En sade haliyle anlatmamız gerekirse; web tasarım için gerekli olan 3 şey vardır. Bunlardan birincisi domain ikincisi hosting, üçüncüsü tasarımınızdır.

Domain: Alan adımızdır, (örneğin: teknorova.com) sitenize verdiğiniz isimdir bu .com .net .org gibi uzantılara sahip olabilir, tercih sizindir.

Hosting: Sitenizde bulunan yazı görsel ve sayfa gibi tüm gerekli bilgilerin bulunduğu yere denir.

Geriye sadece üçüncü ihtiyacımız olan Tasarım kaldı.

Tasarım: Tüm bu bilgilerin grafik olarak çizilmesi ve kullanıcıların anlaşılır bir deneyim yaşaması için kodlamaya döküldüğü hale denir.

Ve tüm bu üç parça birleştiğinde ortaya Web Tasarım çıkmaktadır. Domain evimizin çatısı, hosting temelini oluşturur. Tasarım ise evimizin iç dizaynına denir. Teknorova olarak web tasarımın en sade tanımını böyle yapıyoruz 🙂

Mardin’de hizmet veren Turizm şirketi mavitur.com.tr’nin kurumsal web tasarımı

Web tasarım yaptırmadan önce nelere dikkat edilmelidir?

Bu konu çok önemli mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum. Bu soruya müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerden dolayı açıklık getirmek istiyoruz. Web tasarım yaptırdığınız kişilerin güvenilir olmasına, kaç yıldır faaliyet gösterdiğine, referanslarına ve sizlere sunduğu deneyime bakarak karar verebilirsiniz. Tabi iletişime geçtiğiniz kişilerin size verdiği güven çok önemlidir.

Çok uygun fiyatlara bu işi yapan kişilerden kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederim. 100 TL’ye site yapan kişiler var bunlar asla beklentilerinizi karşılamayacak sizleri hayal kırıklığına uğratacaktır.

Mutlaka yaptığı işin arkasında duran, güler yüz desteğini kesmeyecek kişi ya da firmalar ile çalışın. Çünkü sitenize ekleyip çıkarmak isteyeceğiniz şeyler muhakkak olacak. Böyle durumlarda sitenizi yapan kişiye ulaşamamanın ne demek olduğunu olumsuz tecrübelere sahip müşterilerimizden fazlasıyla dinledik ve bu tür hadiseler sektörümüze zarar verdiği için oldukça üzgünüz. Aradığınızda ulaşabileceğiniz, istek ve arzularınıza daima cevap veren kişiler ile çalışın.

Domain yenileme zamanını kaçırırsam ne olur?

Bir yılın sonunda Domain yenileme ücretini ödemediğinizde sitenizin adı boşa düşer ve başkaları tarafından alınabilir hale gelir. Kimi zaman domain sağlayıcılar ( isimtescil, turhost, natro, godaddy  ) sizin yerinize domaininizi alır ve size geri satabilir.

Domaini yenilenmeyen ve kimse tarafından alınmayan domainlerin yaşı sıfırlanır bu da o domainin tüm gücünü kaybetmesine neden olur. Böylesi durumlarla karşı karşıya kalmamanız için bizler Teknorova olarak domain ve hosting sürenizin bitmesine yakın sizleri Sms, WhatsApp ve Telefon aracılığı ile mutlaka bilgilendiririz.

Teknorova’nın Web Tasarımlarında Olmazsa Olmaz Özellikler

  • Hızlı ve anlaşılabilir tasarım
  • Mobil (Responsive) ve Tablet uyumlu (2020 istatistiklerine göre ziyaretçilerin %95’i sitelere mobilden giriş yapıyor)
  • Tamamen Google normlarına uygun hiyerarşik kod yapısı
  • SEO kriterlerini içeren kodlama yapısı
  • Google Search Console kaydı
  • Domain ve Hosting süreleri hakkında önceden hatırlatma yapılması, markanızın korunması
  • Satış sonrası ücretsiz destek

Tüm bu maddeler her Teknorova müşterisi için geçerlidir 🙂

Ücretler devamlı mı ödeniyor?

Bu soruya da hemen açıklık getirelim. Her yıl tasarım için ücret ödemezsiniz. Tasarım için tek seferlik ücret ödenir. Domain ve Hosting için yıllık yenileme ücreti ödersiniz. Yenileme yaptığınız sürece ömür boyu sitenize erişim sağlayabilirsiniz ki bu ödemeler cüzi rakamlardır. Ayrıca tasarımı yapan firma ile bağlantınızı koparmak isteseniz bile domain ve hostinginizi dilediğiniz başka firmaya taşıyabilirsiniz.

Bazı firmalar şirket prensibi diyerek hosting veya domaini farklı firmaya taşımak istediğinizde tasarımı vermeyebilir veya taşıma sürecinde sorun çıkarabilir. Teknorova’da asla bu tür problemler yaşayamacağınızı sizi temin ederim.

Müşterilerimizden; farktayim.com mobil tasarımı

Teknorova’da Web Tasarım fiyatları nasıl?

Web sitelerin fiyatları içerdiği özelliğe göre değişiklik gösterir. Eğer kurumsal sade bir site istiyorsanız tanıtım sitesi paketimizi önerebiliriz kampanyalı fiyatı şu an için 500 ₺’dir. Eğer bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız varsa paket fiyatlarımız 6500 ₺’den başlamaktadır. E-ticaret siteleri kurumsal sitelere göre tabiki yüksek maliyetlerdedir çünkü daha kapsamlı ve gelişmiş özellikler içerir. Fiyatlarımız tek seferlik alınır ve yazılımın tüm hakları size aittir. Daha sonra sürpriz ücretler talep edilmez.

Bizler Mardin’de miyiz?

Yalova’da kurulmuş bir şirket olsak da bugüne dek Türkiye’nin neredeyse 81 ilinden müşterilerimiz oldu ve asla iletişim sorunu yaşamadık çünkü:

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde. 

Eğer sizde Mardin’de yaşıyor ve bir web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız Teknorova olarak sizlere web tasarım konusunda hizmet sunmaktan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Bizlere ofis Telefonumuzdan ve şirketimizin WhatsApp numarasından veya E-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Buraya tıklayarak bizimle WhatsApp’dan konuşabilirsiniz.

WhatsApp numaramızdan 7/24 destek alabilirsiniz.

Merkez Ofis: 0 226 813 54 91

Şirket WhatsApp: 0 541 922 29 80

Sitemizde görmek istediğimiz tüm ayrıntılara yaratıcı fikirlerle destek olup beklentilerimizi tam olarak karşılayan bir tasarımı bize sundukları için Turgut bey ve Teknorova ailesine teşekkür ederiz. FARK – farktayim.com