Kapat
Duyurular
Heni bir duyuru yok.

Gizlilik Politikası

TEKNOROVA, ana sayfası www.teknorova.com  (“Web Sitesi”) adresinde bulunan web sitesini ziyaret eden ve kullanan kullanıcıların mahremiyetini korumayı ve bunlara saygı duymayı taahhüt eder.

Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili yürürlükteki mevzuat hükümlerinin amaçları doğrultusunda, CIF B37527900 ile TEKNOROVA, Adnan Menderes Mahallesi, Kumru Sokak No:3 Yalçınkaya Plaza D:5, 77200 Merkez/Yalova adresinde, Kullanıcıya, işletmenin meşru amaçlarının yerine getirilmesi için kişisel karakter ve tedavi faaliyetlerinin bir kaydının varlığı.

Web Sitesinin veya ilgili hizmetlerin kullanılması, bu Gizlilik Politikasında yer alan hükümlerin kabul edildiği anlamına gelir ve kişisel verilerinizin burada öngörüldüğü gibi değerlendirilmesine izin verir.

Kişisel verilerin gönderilmesi ve kaydedilmesi

Kişisel verilerin gönderilmesi, işletme tarafından sunulan ürünler ve hizmetler hakkında iletişim kurmak ve bilgi almak için zorunludur, bu nedenle bilgi maddesinin farklı kayıt araçlarında kabul edilmesi gerekir.

Veri sahibi 14 yaşından büyük olduğunu beyan ediyor. Bir kullanıcı 14 yaşın altındaki küçüklerin verilerini sağlarsa, bu ebeveynlerinin veya vasilerinin önceden onayını garanti eder. TEKNOROVA gerektiğinde, kullanıcının söz konusu izni aldığını kanıtlaması gerekecektir.

Talep edilen kişisel verileri sağlamamak veya bu veri koruma politikasını kabul etmemek, kuruluş tarafından sunulan ürün ve hizmetlere abone olmanın, kaydolmanın veya bilgi almanın imkansız olduğu anlamına gelir.

Sağlanan verilerin doğruluğu ve doğruluğu

Bilgileri TEKNOROVA’ya gönderen Kullanıcı, TEKNOROVA’yı temize çıkararak içerilen verilerin doğruluğu, doğruluğu ve uygunluğundan yalnızca sorumludur. bu konuda herhangi bir sorumluluk.

Kullanıcı, sağlanan kişisel verilerin doğruluğunu, geçerliliğini ve gerçekliğini her halükarda garanti eder ve bunlara yanıt verir ve bunları gerektiği gibi güncel tutmayı taahhüt eder.

Kullanıcı, kayıt veya abonelik formunda eksiksiz ve doğru bilgi vermeyi kabul eder.

TEKNOROVA, kendi yaratımına ait olmayan ve başka bir kaynağa işaret edilen bilgilerin doğruluğundan sorumlu değildir, bu nedenle söz konusu bilgilerin kullanımından doğabilecek varsayımsal zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

TEKNOROVA, TEKNOROVA tarafından sağlanan bilgilerdeki hatalar, kusurlar veya eksikliklerden dolayı Kullanıcı’nın uğrayabileceği herhangi bir hasar veya zarardan, bunun dışındaki kaynaklardan gelmesi koşuluyla sorumluluktan muaf tutulur.

Verilerin üçüncü şahıslara aktarılması

TEKNOROVA, kullanıcı verilerini üçüncü şahıslara aktarmayacaktır. Ancak, bir şirkete devredilmesi durumunda, devirden önce etkilenen tarafın açık rızası istenecektir.

Erişim, düzeltme, iptal ve dinlenme haklarının kullanılması

İletişimlerinizi yönlendirebilir ve erişim, düzeltme, iptal ve dinlenme haklarını posta yoluyla kullanabilirsiniz: TEKNOROVA, Adnan Menderes Mahallesi, Kumru Sokak No:3 Yalçınkaya Plaza D:5, 77200 Merkez/Yalova adresine veya destek@teknorova.com e-posta adresinden , konu “Veri Koruma”.

Bu hakları kullanmak için ve İspanya Veri Koruma Ajansının 19 Ocak 1998 tarihli 1/1998 sayılı Talimatına uygun olarak, kullanıcının kişiliğini TEKNOROVA’ya Ulusal Belgenin bir fotokopisini göndererek kanıtlaması gerekir. Kimlik veya Kanundaki diğer geçerli araçlar.

BT güvenlik önlemleri

TEKNOROVA, Kişisel Verilerin korunması için yasal olarak gerekli güvenlik seviyelerini benimsemiştir. Ancak, gizli bilgilerin şifrelenmesi ve kişisel bilgilere erişim kontrolü, kısıtlı kullanıcılar, güvenlik politikaları, kullanıcılar ve parolalar gibi teknik önlemlerin yanı sıra son teknoloji güvenlik duvarları gibi başka ek araçlara da sahiptir. TEKNOROVA’ya sağlanan Kişisel Verilerin kötüye kullanımından, değiştirilmesinden, yetkisiz erişiminden ve çalınmasından kaçınmayı amaçlayan ve süresi dolan diğer sistemler.

TEKNOROVA, bu elektronik sistemin operasyonel işleyişinde kendi kontrolü dışındaki nedenlerden kaynaklanan parazit, ihmal, kesinti, bilgisayar virüsleri, telefon kesintileri veya bağlantı kesilmelerinden kaynaklanabilecek olası zararlardan sorumlu olmayacaktır. Ayrıca, CPD (Bilgi İşlem Merkezi), İnternet sistemi veya diğer elektronik sistemlerdeki telefon hatlarının eksiklik veya aşırı yüklenmesinden veya aşırı yüklenmelerden kaynaklanan bu elektronik sistemin kullanımındaki gecikmelerden veya tıkanmalardan sorumlu tutulamaz. Üçüncü şahısların, kuruluşun kontrolü dışındaki meşru olmayan müdahalelerden kaynaklanabilecek zararlar.

Kabul ve onay

Kullanıcı, bu Kişisel Verilerin Korunması Politikasında belirtilen şekilde ve amaçlarla, kişisel verilerin korunması, TEKNOROVA tarafından işlenmesini kabul ve rıza gösterme koşullarından haberdar olduğunu beyan eder. . Kabul etmemek, talep edilen hizmetin sağlanmasının imkansızlığı anlamına gelecektir.

TEKNOROVA, bu politikayı yeni mevzuata veya içtihata ve ayrıca endüstri uygulamalarına uyarlamak için değiştirme hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda, TEKNOROVA, uygulanmaları için makul bir beklenti ile yapılan değişiklikleri bu sayfada duyuracaktır.