X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Bilgi Bankası

gTLD Uzantılı Alan Adlarını Kimler Kullanabilir?

.com alan adı: Sanal ticaretin merkezi olarak kabul edilen .com uzantısı, sadece büyük işletmeler için değil, aynı zamanda blog yazarları, girişimciler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar gibi çeşitli alanlardaki web siteleri için de tercih edilir. Geniş kullanım alanı, popülerliği ve saygınlığıyla dikkat çeker.

.info alan adı: Sınırlamalara tabi olmayan .info uzantısı, bilgi paylaşımını hedefleyen her türden içerik için uygundur. Şirketlerin yanı sıra bireyler de bu uzantıyı geniş bir yelpazede kullanabilir. Meslek grupları ve sektörler arasında çeşitli bilgi odaklı web siteleri için ideal bir tercihtir.

.pro alan adı: .pro uzantısı, özellikle büyük şirketler ve uzmanlar arasında yaygın olarak tercih edilir. Bu uzantı, kuruluşların markalaşma sürecinde profesyonel bir imaj oluşturmak için kullanılır. Holding şirketleri ve profesyonel kurumlar arasında popülerliği yüksektir.

.me alan adı: .me uzantısı, hem şirketler hem de bireyler için özel bir kimlik oluşturmak isteyenler için idealdir. Fonetik uygunluğu ve anlam zenginliği, özellikle tasarımcılar, geliştiriciler ve teknoloji uzmanları gibi meslek grupları arasında tercih edilen bir uzantı haline getirir. Uzaktan çalışma kültürünün yaygınlaşmasıyla da bu uzantının popülerliği artmıştır.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(44 defa görüntülendi. / 1 kişi faydalı buldu.)
Premium Domain & Hosting Sağlayıcınız

İndirim fırsatlarından haberdar olmak için bültenimize kaydolun.

Top