SEO & Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

SEO, arama motorlarının web sitelerini taramasına olanak sağlayan bir takım teknik düzenlemedir. Kısaca SEO olarak ifade edilir. Buna bağlı olarak, arama motorları sonuçları listelerken matematiksel/algoritmik bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle iç ve dış olarak sitenizi optimize etmeniz sıralamadaki yerinizi belirleyecektir.

6 Aylık Seo Danışmanlığı

Daha önce seo çalışması görmemiş sitelere başlangıç için tavsiye edebileceğimiz bir uygulamadır. Özellikle yeni siteler için deneme/sonuç düşünülüyor ise mutlaka uygulanması gerekir. İç site analizi bu uygulamaya dahil tutulmayıp, hataları analiz ederek ilgili kişiye raporlarız. Hataların giderilmesi ek ücret dahilinde gerçekleşmektedir. Sosyal medya optimizasyonu, imleme çalışmaları, tanıtım gibi çalışmalar ele alınır ve özel tekniklerden yararlanılarak 6 aylık seo çalışması başlamış olur.

 • Yeni siteler için önerilir.
 • 6 ay istikrarlı çalışma uygulanır
 • Paket 12 ay garanti kapsamındadır.

Aylık Seo Danışmanlığı

Aylık seo danışmanlığının ilk avantajı bünyenizde seo uzmanı çalıştırmayacak olmanızdır. Profesyonel seo uzmanı maaşları, 2500 tl, 5000 tl arasında değişiklik gösterirken, bizimle çalışarak bu tutardan daha ekonomik bir fiyata aylık seo çalışmalarınızı yaptırabilirsiniz. Bu sayede sigorta, prim, yemek masraflarından kâr elde etmiş sayılırsınız. Seo uzmanlarının üzerinde durabileceği kelime sayısı sınırlı olurken, Teknorova ile bir seo uzmanından çok daha fazla kelimeye verimli çalışma yaptırabilirsiniz. Biz gücümüzü ekibimizden alıyoruz ve iş planlamasını yavaşlamayacak düzeyde istikrarlı olarak yürütüyoruz.

Seo dünyası hız kesmeden büyüme gösteriyor. Ve bu büyümeye orantılı olarak ilgi gösteren şirketlerde kalıplarından dışarı çıkıyor. Zorunlu yasa gereği her firmanın bir web sitesi olmak zorunda. Ancak bulunmak, satış yapmak isteyen kurumsal firmalar web sitelerine optimizasyon yaptırmak gibi ihtiyacı farkederken, sıradan firmalar henüz seo'nun ne olduğunu bilmeyebiliyor. İnovasyonu takip edemeyen şirketler geç kalmışlık, kaybetmişlik potansiyelini daima barındırıyor olacaktır. Çünkü seo'nun avantajları saymakla bitmeyecek düzeyde gelişen bir reklam kampanyasıdır. Peki aylık seo avantajları nedir? Sitenizin otoriter oluşu, markanızın sıralamalarda daha görünür olması demektir. Online kimliğinizin kaliteli portre çizmesi demektir. Sitenize rakipleriniz tarafından gelebilecek anti seo saldırılarında sıralama kaybetmek her ne kadar olası görünsede, aylık seo danışmanlığı paketi güvelik kalkanı olur ve yerinizi korur. Hatta bu saldırıları sizin lehinize çevirir. Türkiye sıralamalarında veya Dünya sıralamalarında gözükmesini istediğiniz kelimelere dahi çalışmalarınızı özveriyle gerçekleştirir. Siz yükselirken rakipleriniz bu yükselişin farkına vararak çalıştığınız seo ajansıyla (yani bizle) irtibata geçmek istediğinde, onlara kalite politikamızı açıklayarak her sektörden bir firmayla anlaştığımızı belirtiriz ve size sadık bir ajans olarak yolumuza devam ederiz. Web sitenizin Google optimizasyonuna ne kadar uyumlu olduğunu çalışmaları başlatmadan önce analiz eder nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında kaynak oluruz. "%100 seo uyumlu sitem olsun" diyen müşterilerimize ayrıcalık tanıyarak tasarım çalışmalarını üstleniriz. Ve alt yapısından başlayarak tüm kaynak kodlarını size uygun hale getirir, temelinize çivi dökerek yıkılmayacak bir seo çalışmasını web sitenize uygularız.

 • Güçlü rakiplere sahip olan sitelere önerilir.
 • Her ay istikrarlı olarak çalışma uygulanır.
 • Paket 12 ay garantisi kapsamındadır.
 • Rakip analizi sayesinde rakiplerinizi geçersiniz.

E-Ticaret Seo Danışmanlığı

E-ticaret firmaları günümüzde arama motoru optimize çalışmalarından uzak durarak asla istediği satış rakamlarına ulaşamayacaktır. Bu şimdiye kadar hazırlanmış en iyi e-ticaret paketi olma özelliğini taşır. Elektronik ticaret 2001 yılından itbaren hız kazandı ve günümüzde hızla tercih edilme oranı artmaktadır. Böylelikle search engine optimization ve e-ticaretin bir bütün olduğunun farkına vararak sizler için en iyi E-ticaret Seo paketini oluşturduk. Biz, müşterilerimizle aramıza asla setler örme anlayışını taşımıyoruz. Bilakis karşılıklı güven ve iletişim içinde çalışmanın müşterilerimiz ve çalışanlarımız için daha verimli olduğunun bilincini taşıyoruz. Ve müşterilerimize olan sadakatimizi, aynı sektörde başka bir firma ile çalışmayarak kanıtlamış oluyoruz.

Bizim ilk amacımız sitenizi Google’da söz sahibi olacak konuma getirmektir. Ve sektörünüzde lider kılacak tüm çalışmaları sitenize uygulamaktır.Aldığınız hizmet, %100 memnuniyet garantisindedir çünkü Teknorova seo çalışmalarını doğal olarak yürütmektedir. bu nedenle Google güncellemelerinden siteniz etkileneyecek, sırlama kaybetmeyecektir. Birlikte hedeflediğimiz anahtar kelimelere düzenli olarak çalışırız ve bir e ticaret sitesinin ihtiyacı olan stratejileri güçlü ekibimiz sayesinde planlı olarak uygularız. Eğer bir e ticaret sitesi kurmayı düşünüyorsanız ve hangi alt yapıyı tercih etmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, bizden bu konuda ücretsiz destek alabilirsiniz.

 • İnternetten satış yapan sitelere önerilir.
 • Her ay istikrarlı olarak çalışma uygulanır.
 • Paket 12 ay garantisi kapsamındadır.
 • Rakip analizi sayesinde rakiplerinizi geçersiniz.

Maksimum Seo Danışmanlığı Rekabet GücüÜst Düzey

Teknorova olarak birçok farklı paket hizmeti yerine, 4 çeşit paketin yeterli olacağını düşünüyoruz. Diğer tüm paketlerin dahil olduğu, ek çalışmaların da bulunduğu, zirveyi temsil etmek isteyenlerin tercih edebileceği bir paket oluşturduk. Rekabeti zor sektörler için maksimum araştırma, analiz, raporlama yaparak, sektörünüzde hafta/ay aralığında sitenizden elde edilen gelişmelerin raporlanması sağlanır. Haber bültenlerinin desteği alınır, otorite ve güven oranınızı güçlendiren çalışmalar hassasiyet içinde uygulanır. En verimli SEO çalışmalarının sosyal medya etkileşimine ihtiyacı olduğundan tüm çalışmalar sosyal medya ile desteklenir. Bütün kelimelerinizde maksimum başarıyı elde etmek için site içi hatalarınız en ince ayrıntısına kadar analiz edilerek düzeltilir.

Sektörünüze hükmedecek güce sahip olmayı istiyorsanız bu başarı Maksimum Seo Danışmanlığı’nda. Çalışma yalnızca işletmenizin bir kategorisine değil, kategorilerinize yakın olabilecek kategorileri de etkiler. Çünkü çalışmanın temelinde sitenizin değer kazanması yatar. Teknorova sizi en iyiye taşır; zorlu kelimelerde 1.sayfa hedefine ulaştırır. Müşteri odaklı fiyatlarımız dahilinde profesyonel arama motoru optimizasyon çalışmasını garanti ediyoruz!

 • Kurumsal firmalara ve güçlü rakibi olan şirketlere önerilir.
 • Her ay istikrarlı olarak çalışma uygulanır.
 • Paket 12 ay garantisi kapsamındadır.
 • Rakip analizi sayesinde rakiplerinizi geçersiniz.
SEO ÇALIŞMALARIMIZA AİT BÜTÜN ÖZELLİKLER
© Tüm hakları saklıdır - TEKNOROVA